View Single Post
Staro 06.12.2007., 21:04   #968
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
ja se iskreno nadam da ce uskoro ovo tema dobit lock jer iz dana u dan citam iste postove kako neko nekome hoce majku karat i ostale fore.... istina je sto je kolega rekao da ljudi u hrvata nemaju strpljenja ni za sto a kamoli da cekaju da im netko udupla brzinu ili 8 puta poveca u odnosu na prije...

jedina greska t.comu je sto to najavi i onda se za***e jer to nemoze izvest kako si je neka glavesina iz njemacke ili gospon mudrinic zacrtao....

jos jedna stvar svi ljudi ni nece moc imat 830kb/s nije vise isto ko prije sad pise DO 8 vec sam to sve govorio al vidim da nekim ljudima smeta sto nemogu povuc kao svi na forumu... i to je tu najveci problem a zamislite sad ovo ima baja 830kb/s i onda mu stalno puca linija onda opet zove ***e im sve po spisku zasto pak puca i kad jadan agent kaze gospodine nemozete imat 8mbita nego 7mbita onda nastanu zivi problemi pitanja kako sad to bla bla..... a jednostavno ima kabel od centrale do kuce koji je stariji od njega bar duplo... i 1000 ljudi koji su prije njega ukopcani
jurbAs je offline