Tema: UT III
View Single Post
Staro 13.10.2007., 02:43   #97
Hennessy
Premium
Moj komp
 
Hennessy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor Pioneer Pregled postova
e samo da pitam jer jos ima tri sata dok se skine... oce to na A4400+, 2x1gb ballistix i 2900xt ic u stabilnih 75 fps?

meni ne treba eye candy, planiram grafiku do minimuma svest za normalno igranje.. ovi efekti me kao gamera ljute

nego, kakva je vidljivost enemya? dal je na razini prvog ut-a ili se moras pomuciti da ga vidis ko u zadnja dva?
Mislim da bi to trebalo ici, mozda ne na 75 ali sigurno vrlo dobro.
...
Efekti su dosta dobri možda i predobri, makar ovo sto ti kažeš npr. kad te pogodi roketom sve svijetli bješći se malo je teško se od toga obraniti.
Vidljivost neprijatelja je dosta slaba, barem meni, no ja igram na dosta slaboj (r9800xt) konfi pa je to sve dosta loše, s tim da nisam mogao mijenjati razinu detalja. Tebi će vjerojatno biti puno bolje.

Mape se dosta brzo učitavaju, za usporedbu čak brže od ut2k4, i tu je dodan jos jedan cool feature. Naime dok se (druga) mapa load-a, može se chatati s ostalim igračima koji su na serveru.
  • Kretanje je više ut99 style nego 2k4, što se meni osobno sviđa. Nema više "letenja" po mapi. Double jump je ostao, ali je znatno slabiji nego u 2k4, dakle može se skočiti ali za mrvicu više od single jump-a. Isto tako wall dodge je ostao, što je super, jer igra sada ima po mojem mišljenju najbolju kombinaciju iz ut99 i 2k4. Isto tako za one koji si intenzivnije igrali 2k4 trebati će malo privikavanja.
  • Shock combo je dosta pojačan, ali mu je kuglica (desni klik) sada jako mala tako da je relativno teško napraviti combo, ali mislim da je to stvar navike.
  • Bio rifle je sada ima nešto kao "poison damage" odnosno "zakači" se na protivnika i polako mi ruši hp. Meni je to inače odličan wpn iz 2k4 a tu je još samo bolji, jer puna desna "kuglica" ima veći domet.
  • Minigun je dosta čudan, u normalnom modu pucanja, što se duže puca iz njega to se on više "zalaufa" i daje veći damage. Drugi mode mu je kao nekakva "klamerica", recimo kao kalašnjikov u CS1.6 kad se čučne i cilja glava, samo kaj nije mini gun baš precizan.
  • Flek je flek, bio i ostao. Čuje se vrlo slično kao i u UT99 što me razveselio i nekako vratilo u "stare dane". Desni klik mu je pak ona klasična bombica koja ima malo horizontalniju / nagliju putanju.
  • Snajper je dosta čudan, podsjeća na ut99 snip ali nakon svakog metka reload. Brzi reload ali reload. Dosta čudno. Desni klik je klasični zoom.
  • Puls je ostao identičan, ništa se nije previše mijenjalo, osim što mi se čini da manje damage-a daje u odnosu na ut99.
  • Rocket je dosta čudan, neznan nekako mi ne paše i trebati će mi privikavanja na njega. Klasika: lijevi klik brzo šiba rakete van, desni klik puni rakete do max 3 komada nakon čega lete van same, a može oh se izbaciti ravno u redu sve tri, i u spirali, ili pak ih se može doslovno samo odbaciti da da se odbijaju po podu (kao desni klik ut99).
Sve u svemu na prvu loptu mi se igra sviđa, kako vizualno tako i gameplay-om.

Eh da, i muzika u meni-u mi je odlična, baš onako ut99..uff super, a i sam meni su sada puno lijepše riješili.

^btw za one koji jos nisu downlodali (ako takvih još ima), budem sutra tokom dana (predvečer) postao R/\pid$hare linkove pa da si možete downlodati.
__________________
Sve je moguće, osim samoubojstva iz zasjede.
...
Hennessy je offline   Reply With Quote