View Single Post
Staro 03.10.2007., 10:20   #155
Skuki
Premium
Moj komp
 
Skuki's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 102
ja sam kupi vent koji mi nije stao zbog pasivnih hladnjakana mem. Svi originalni dijelovi su bili u vrecicama tvorniciki zatvorene, dakle da bi ih izvadio morao bih potrgatii vrecicu.
Nazovem ve-mil i kaze mi covjek da dodjem sa tim tamo. Eo mene za sat vremena negdje oko pol 8, javim se tom covjeku, on odnese vent i dolazi nek shef koji mi kaze da moram doc sutra (a ja na drugom kraju grada) da se vent mora pregledat na servisu. Kazem ja da nema potrebe jer nista nije montirano vec sam odoka samim pozicioniranje venta vidio da nece ici. Ovaj koji mi je rekao da dodjem isto pokusa mu objasniti ali odbije jezikovu juhu na licu mjesta pred menom. Nist ja doma odo ljut jer sam htio kupiti i kuciste tamo pa vent pod racun.
Dodjem iduci dan u servis tamo lik samo baci pogled na vent i napise "sve u redu moze u prodaju". Al glavno da je bio na servisu.
Ono sto me je razocaralo jest ta prokleta birokracija kod mladih ljudi koji se ponasaju ko neki zadrti starci koji su gotovo cijeli zivotni vijek proveli u socijalizmu.
Al plus je to sto su ga ipak htjeli uzeti po racun, mogu biti sretan.
__________________
GRAH SA BUCINIM ULJEM
Skuki je offline   Reply With Quote