View Single Post
Staro 27.09.2007., 19:16   #14
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Artistar Pregled postova
Hm, pa monitor se može normalno pomicati naprijed-nazad (gore-dolje), tako da se uvijek optimalno može postaviti u odnosu na pogled, čak i na nižim, stolovima. Kad, primjerice, gledam s kreveta spustim ga kolko ide dolje i nema gubitaka u prikazu, bez obzira što sam dosta niže u odnosu na njega. Zabijanje glave pod sami monitor i drastični odlasci lijevo-desno mi nikad nisu bili jasni. Pa ne plešem pred njim, nego sjedim i radim.
Nemoj me krivo shvatiti, kutevi gledanja na TN matricama su zbilja (relativno) slabi, ali ovo danas je odlično naspram situacije od prije par godina, te se da najnormalnije i bez problema na njima raditi bez većih gubitaka u kvaliteti prikaza. Napredak je ogroman.
Ukratko, svak uzima monitor prema svojim preferencijama. Kome smetaju kutevi, taj neće ni pogledati neki od modela s TN matricom, kome ne, vjerojatno bi ih svaki noviji trebao zadovoljiti.
cuj, tiltat ga prema napred mozes samo za 5 stupnjeva....a meni je dovoljno da se izvalim u stolcu i gotovo....al evo ajmo reci da sam ja picajzla
gnomisa je offline   Reply With Quote