View Single Post
Staro 24.09.2007., 20:27   #20
Fazer_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 100
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
1) dao si za komp 10000 kn a stedio si na najvaznijoj komponenti - monitoru...valjda ti je graficka skuplja od monitora...kad si vec dao 1900 kn za monitor i lova nije problem onda si za soma vise mogao ubost s-ips 20" wide koji je neusporedivo bolji od ovog koji si ti uzeo....taj za 3 soma bi bio i optimalan za onako skupu konfiguraciju za koju si izdvojio tolko love....
2) probao sam i DVi i VGA i preko konvertera...i DVI kod vecine monitora daje puno bolju sliku, ostrija slova itd...pogotovo se to kuzi ak imas bolju graficku.....

1) Monitor mi nije najvažnija komponenta, ne znam po čemu si to zaključio. Ne bavim se grafičkim poslom već mi je trebao jedan za svakodnevno ugodan rad u windowsima, gledanje filmova, poneku igru itd..Tolike novca sam dao jedino iz razloga da budem miran par godina. Rekao sam da mi nije bio problem izdvojit još 400 a ne 1000 što je skoro troduplo više. Htio sam baš 22" wide, 20" mi se čini premal.
2) Sve je to u redu, i neka zdrava logika govori da bi DVI trebao imati bolju sliku al to u ovome slučaju nije istina. Ako odeš u Ve-Mil ili budeš imao priliku negdje usporedit kvalitetu prikaza ovog LGija i BW Samsunga, te i dalje budeš tvrdio svoje ok. Smeta mi samo kad neko pljuje po nečemu što nije ni probao tj. vidio.
Fazer_os je offline   Reply With Quote