View Single Post
Staro 28.08.2007., 17:43   #17
FatBoy
bigbadmothafucker
Moj komp
 
FatBoy's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: somewhere
Postovi: 13
Citiraj:
Autor igorba Pregled postova
Ako ti prženje CD-a nije bitno, onda možda čak prije LG nego Pioneer. Mislim, razlike su u nijansama, podjednake su kvalitete u prženju DVD-a, s tim da je LG u prednosti jer tu jednaku kvalitetu postiže na brži i tiši način, a uz to je i dosta bolji i brži čitač. Pioneer je zato jači u snimanju DL medija (on odličan, LG vrlo dobar). Eh da, LG daje 2 godine garancije, a Pioneer jednu.

Što se Plextora tiče, dobra je to prža (nije bolja od LG-a i Pioneera iako ima neke komparativne prednosti), pa ako imaš novaca i hoćeš baš Plex... samo pazi da ne uzmeš nešto drugo umjesto PX-760A (npr. PX-800), jer najnoviji modeli NISU pravi Plextori.
Pa eto DL bas i ne snimam i ako ikad dodje do toga pokoji ce svaka od njih sprziti. Za Plextora znam za te novije modele zato sam i spomenuo 760.
Uglavnom hvala.
FatBoy je offline   Reply With Quote