View Single Post
Staro 16.08.2007., 03:16   #11
vip-terminator
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 191
Ja sam potpiso ugovor prije 3 mjeseca. Naravno, tada su mi govorili da ce sve bit instalirano u roku 20 dana. Jos uvijek cekam.

Prekjucer sam nazvo vodatel centralu da pitam kada ce bit provedeni kablovi na Vrbanima i tip kaze da fakat nema pojma kaj cekaju neku dozvolu od "Digitalni Grad" (to je valda neka tvrtka ili kaj ja znam kaj daje te dozvole). Ajde bar je tip bio fer i reko da to jos moze potrajat mjesecima i da cekam ili da otkazem sve.

Tak da kad se sve zbroji ovaj vodatel mi ****** smrdi. Jedini imaju optiku u hrvatskoj i mogu fakat zaradit ogromne pare, ali cini mi se da im fali profesionalnosti ali i MOZGA!!
Naime, neznam da li je tko primjetio, ali vodatel ne daje WLAN opciju u svojoj ponudi. Tako ako zelis bezicno spajanje vise kompjutora moras SAM kupit router (ovaj od tcoma ne radi na vodatelu) i jos ga moras podesit. Tak da oni reklamiraju tehnologiju 21st i onda se spojis na net preko LAN kabla!?!?!?!? (meni bi trebalo bar 15 metara kabla od kompa do vodatel DRG uređaja s tim da postoji samo jedan izlaz za internet, tako ,ili se spojis na net samo sa 1 kompom na LANu ili kupuj router od bar 300 kn i podesi sam).

Mada Ok, nije mi bed kupit novi router, ali nemoj me za***avat da moram sam otic u ducan i kupit ga i podesit sve cake. Trebali bi stavit router u svoju ponudu pa nadoplatis 100/200 kn kao u tcomu i bok.

Tak kak se god se uzme, nije tcom samo lopovsko *****...ihihihihiihi
__________________
vip

Zadnje izmijenjeno od: Darth Vader. 16.08.2007. u 11:34.
vip-terminator je offline   Reply With Quote