View Single Post
Staro 17.07.2007., 03:21   #29
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
Citiraj:
Autor JVC MX-GT88 Pregled postova
Joooj...***ote!
Evo, čitajući ovu temu i ja sam se sjetio jedne zgode...Bilo je prije par godina, hehe
Naime, drugi JVC i ja smo išli kod nekog tam poznanika sređivat mu nešt na kompu...Dobro, došli mi, igrali se tam s tim i sve super...sredili to...I sad...hehe, ulazi u sobu stari od tog poznanika...haha...on je došo ''izravnat'' račune s nama, koji smo mu pomogli...čovjek je došo, ušo u sobu i pazite kaj u rukama nosi...jooooj....POMMES FRITES!!!!!Hahahaha, ***ote, ja sam krepo od smijeha, ne pred njim, al poslije...Vidite, obično ''gostima'' koji vam dođu nešt napravit i pomoć oko nečega date nekog soka i neke grickalice il neku sličnu glupost....Al ovaj čovjek...je ipak malo gostoljubljiviji, on nam je narezo krumpirčine i fino nas poslužio...jbg, ak se dobro sjećam, mislim da nismo jeli to tvorevinu njegovih ruku, neg smo samo kulturno rekli ''fala, nebi mi to...'' i pokupili se....
Eto, meni je to bilo super iskustvo...Di sam god slago nekome komp dobio sam neki sok il tak nešt, čak se i lova zalomit znala, al ugl, rijetko, pa mi je ovo bilo nešto novo...
jel to kod onog žaca bez zubi?? je , jel da, kad je imo onaj radio neki, je je, je to je to, dobili smo pomfrit, hahahaha, he, trebalo bi ovima za tepiceriju na kraju posla donest pomfrit na tanjuru...i oni bi se ziher iznenadili.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote