View Single Post
Staro 16.07.2007., 19:53   #25
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,661
evo prošlo je skoro 2god.odkad sam kupil komp,prije tog nikad u životu imal nisam,bil sam za te stvari totalni neznalica,nisam znal kaj riječ hard disk znači..E onda sam malo frenda gnjavil(svaka mu čast,čini mi se da sam mu u par navrata pizzu platil ) da mi pokaže rad na kompu,istina pokazal mi je al to je bilo ono na brzaka,večinu stvari sam sam moral pohvatat,al kaj je je dost put je dolazil kod mene,da moje greške ispravlja.I evo prošlo vremena dost,malo po malo učiš se,sad večinu stvari na kompu sam slažem,a dok se samo sjetim početaka uffff.....Moram priznat,slaganje konfe i opčenito vezano za informatiku po meni daleko teže neg motor rastavit i sastavit...ja sad kolko imam znanja to je sigurno 10% -/+ i još dan danas neznam brdo tog moje znanje naspram vas ovdje kaj ste tako reč od malih nogu u tim vodama jako malo,al zato učim se,razumijem samo da nije to samo tak kak neki misle:"složi i vozi",treba znanja živaca,strpljenja...
a to kaj se nažalost ne cijeni nečiji trud...kaj da velim,ljudi su takvi kakvi jesu,nažalost....danas se samo gleda kak bu neko nekog za.....l
zvonac je offline   Reply With Quote