Tema: Fallout
View Single Post
Staro 08.06.2007., 09:02   #104
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Citiraj:
Autor E.T. Pregled postova
J (NPC u dvojci: Vic, Sulik, Myron, mutant serif, onaj sa sacmom (nemogu se sjetiti kako se zvao)... kog sam zaboravio?)...uf, jos godinu ipol :s
Citiraj:
Autor Chuby Pregled postova
Onaj sa sacmom je Cassidy, u dvojci jos postoje i 2 mehanicka psa i dogmeat koji se moze furat i u jedinici, mozes imat i onog ghoula pored elektrane u Gecku. A mozes se i ozenit pa vodit okolo zenu ili muza u partyu i mislim cak da se ne broje kao clan grupe.
Serif se zove Marcus, dodo bi jos legendarnog Gorisa iliti grey deathclaw, kog mos pokupiti u Vault 13, te Skynet, kojeg mozes sklopiti u onoj seacret military base.

Dobra je taktika pokupiti cim vise ekipice, te ih sigurno smjestiti u neki od gradova, tam vas cekaju, a kod njih onda mozete besplatno koristiti usluge, tipa da vas izljece, poprave equipment, rade stimp packove, etc...

Preporucal bi ljudima koji krece igrat ponovo, da si negdi na netu nadju popis svih pizdarija koje mozete izvuc iz Fallouta, sve random encauntere, sva mjesta gdi se mozete poboljsat svoje skillove, te raznorazne easter egove i lude questove.

Ja sam solo bez pomoci, otkrio jedno 1/2 tog, ostalo kad sam procito po netu, odma sam dobil volju za ponovno igranje, kaj sam i napravil...

PS u New Renu, onaj diler s oruzjem ima iza ducana ulaz u podrum, gdi se morete usuljat, tam je lik lud za oruzjem, gotovo svako oruzje koje imate ce vam upgredate for free
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote