View Single Post
Staro 25.05.2007., 11:42   #2
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,164
Ne bi bilo z gorega da pročitaš pravila prije postanja!

Citiraj:
* Naslov teme ne smije biti ništa poput "(Imam) problem", "Trebam (hitno) pomoć", jer time činite forum nepreglednim i monotonim. Pokušajte biti što precizniji u određivanju opisnog naslova teme kako bi se unaprijed znalo o kojem se problemu radi, npr: "Memorija "XYZ" ne radi kako treba na "XYZ" ploči".
* Savjetujemo svim članovima koji namjeravaju koristiti forum "Problemi" da imaju potpis (signature) koji u sebi sadržava detaljan opis Vaše konfiguracije. Ako se radi o nekoj drugoj konfiguraciji, molimo da to istaknete prilikom opisivanja problema. Na taj način sebi olakšavamo i ubrzavamo rješavanje problema, a ostalim članovima čuvamo vrijeme i živce.
* Prije otvaranja teme, razmislite da li ona spada više pod hardverske ili softverske probleme. Ovo je opet zbog bolje preglednosti foruma. Ukoliko se među korisnicima utvrdi da tema pripada recimo hardverskim problemima, a bila je pod softverskim (i obrnuto), temu ću preseliti na odgovarajući podforum i autoru teme poslati PM kako ne bi mislio da mu je tema pobrisana.
JC Denton je offline