View Single Post
Staro 10.05.2007., 13:59   #693
MaxB
Premium
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Nigdjezemska
Postovi: 183
Citiraj:
Autor ja.sam.lud Pregled postova
A što se tiče gafova prodavača..to mi se ne dešava jer sve što kupujem izdiktiram prodavačima. Nemam pitanja za njih, jer sam definitvno pametniji od njih
Probaj ici u Optimum Racunala - tamo sam kod one zenske deset minuta pokusavao kupiti disk za laptop! Trebao mi je disk sad i odmah i nikako da to njoj dodje do glave - ja hocu kupiti ono sto imaju na lageru, sto mi moze odmah dati i nakon sto smo pet puta prosli ponudu gore-dolje, ispadne da jedini disk koji su imali, a kojeg sam mogao odmah uzeti sa sobom, je 80 GB Hitachijev. Meni se zurilo, a ona me davi s glupostima.

Isto tako, drugi put sam ju morao deset minuta nagovarati da mi otvori kutiju od monitora da pogledam straznju stranu monitora, odnosno da vidim jel je A ili S matrica (vlasnici Samsunga 226bw ce mozda znati o cemu pricam). Ono, kad sam dosao, gospon je pokazivao nekoj zenski fotic i mislim si ajde bozja zeno kupi vec jednom taj fotic pa da moze i meni nesto prodati - mislim si samo da se opet ne pojavi ona sisata baba (ne kuzi da nije dovoljno imati sise da bi osoba bila dobar prodavac u informatickoj trgovini - jos bar da ih istice na adekvatan nacin ) pa da mi ona nesto prodaje... I kakve sam (ne)srece, dosla ona. Pa me ispituje a koje bi ja slovo, pa tu na kutiji pise S pa ovo pa ono. Zato jer jedino sto je meni poznato kako determinirati te monitore je prema slovu A ili S (ili C) koje se nalazi na straznjoj strani monitora. Kak da onda ja znam dal neko slovo S u kilometarskoj kripticnoj oznaci na kutiji znaci da je to monitor s S panelom!? E, doslo mi je da ju... Onda ju jos pitam nek provjeri dal dolazi DVI kabel s monitorom, ona ga u kutiji ne vidi, pa dobro kupim i DVI kabel, dodjem doma i viidim da u kutiji od monitora sad imam dva DVI kabela. E... Ako cu jos sto morati tamo kupovati, ljubazno cu ju zamolit nek pozove drugog striceka jer bi inace moglo doci do krvoprolica.
MaxB je offline   Reply With Quote