Yea, hamm i ja djelimo isto misljenje..
nego najbolje je to kaj sad SAD nece napravit nesto tipa, razglabanje zasto se to njemu dogodilo, zašto se to ostalima događa, zašto sve češće itd itd tj tražiti izvore takvog ponašanja, nego će samo još dodatno naoružati stanovništvo da budu 'sigurniji'

ako je lik zabrijo i poludijo, i nakon toga mu je *tik* u glavi reko da si puca u glavu jer je skužio kakvo je sranje zapravo napravio znači da je moguće da ni on sam nije HTJEO to napraviti.. btw kaj nije to ono isto mjesto di se desio sličan pokolj prije par godina?
na kraju krajeva više mi ga je 'žao' što je moro sva ta sranja proživljavat i za to što mu se desilo, jer po profilu je običan student .. nije serial killer ili nesto slicno? a i za žrtve isto..