View Single Post
Staro 27.03.2007., 15:41   #17
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 826
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
E sad koju karticu za snimanje i koji program? Jel može neki link ili ako netko ima prodaju (newalls), al da je nabavljivo u hr!
Zajedno s ovim karticama dobiješ i program za (nad)gledanje.
Ovo što ja znam imaš npr. AAM... http://www.aam-mihalinec.hr/katalog.php?kateg=1
Video nadzori -> odskrolaj na dno stranice. Nemaju cijene na stranici ali ih možeš zatražiti preko mail-a. Cijene su od 800 kn pa do 2500 kn.
To su Geovision kartice, isprobano rade svoj posao sasvim O.K.
Imaš i u Rijeci Alarm automatiku: http://www.alarmautomatika.com/
Video nadzor -> otvori se pdf.
Oni imaju te neke svoje DVC kartice koje su, čini mi se nešto jeftinije od Geovision-a. Ti vidi jel' mana ili nije al' to su kartice koje proizvode XY firma iz Kine i koja lijepi marku i logo koju zaželi mušterija. Al' ako to može raditi Sony zašto ne bi i hrvati.
Vjerojatno google izbaci još koji rezultat, meni je lijeno tražiti pa ajde ti.
Mada su za mene to sve igračke koje u 24/7 režimu rada malo-malo pa zakašljucaju. A ti neznaš jel' do Vindovsa ili do nje.
Nema do DVR-a...
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline   Reply With Quote