ebiga problem je sto sam imao 300kn ustedevine i kupio AP za 484 kn a uzeo sam od novaca za gablec tako da nemam ni 50kn za trosit a kamoli 150...
No eto izgleda da cu morati kupiti ona po 50kn pa cu smanjiti dodatno hranu... ionako imam 120kg pa ce dobro doci
