Pozdrav
Trebao bih preporuku/savjet u vezi kupnje novog printera. Naime kako je nikad NEprežaljeni Lexmark Z31 ispustio dušu (gorio u printerskom paklu) i ostavio me par puta na cjedilu kad je hitno trebalo nesto isprintati, situacija me primorala da razmisljam o novom printeru.
Budžet kojim se raspolaže je 1000kn. Namjena printera bi bila printanje dosta teksta, manija oko printanja slika i fotki me prošla odavna kada sam zbog "štednje" tonera na Lexmarku doživio da se preskupo plaćeni color toner osušio u roku od kakva 2 mjeseca

. Znači većinom bi bio print skripti, dopisa, tablica i sličnog asortimana. Naravno, tražim printer koji će mi dati što jeftiniji ispis što veće količine materijala.
Pregledavajući prijašnje rasprave, Canonova Pixma 4300 je vrlo poželjan printer u tom cjenovnom rangu. No nekako čeznutljivo bacam pogled i na HP 1020. Sad bih ja zamolio forumsku populaciju za komentare oko ta 2 printera, komentare, osvrte i preporuke nekih boljih rješenja (ako ih ima).
Znači na kraju: printer do 1k kuna sa sto jeftinijim ispisom , printa se većinom tekst.
Zafaljujem
