View Single Post
Staro 07.02.2007., 16:18   #19
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
Citiraj:
Autor timo Pregled postova
sve ispocetka sam instalirao, 6.12 drivere imam, sve je isto lose kao i prije

novo sto sam primjetio a prije nisam gledao je, da mi nece prikazati 3D preview u control centru, javi se error poruka pa moram iskljucit preview, takoder smartguard mi nece raditi, kada podesim bilo na 4x agp ili 8x agp i restartam racunalo vrati se na off

nemam vise pojma sta da radim, mislim da cu ili odustati od svega i igrati ovak kak je ili cu otici reklamirati graficku, mada nisam siguran da je nesto na njoj lose
ovo za smartgart mi je poznato, ali sa moje 9800pro, pa cu ti probat rec kak ja to sredim.... sa nijednim catalystima nemrem slozit da kartica radi, imam neku verziju omega drivera sa kojom sam uspio slozit da sve radi kako spada.
ja odem u smartgart i tamo stavim agp8x i imas dolje 2opcije neznam ih na pamet al mogu pogledat na drugom kompu ako treba i onda i te opcije trebas popalit, nesto kao agp write i jos nesto i onda restart i onda meni sve proradi.
eto, prckaj sa omega driverima i tak malo pa mozda sve OK bude.
Znam da ja svaki puta kad formatiram taj komp da se namucim sa tim smartgartom da sve prosljaka, i onda nista ne diram i sve radi dobro.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote