View Single Post
Staro 30.01.2007., 19:02   #4
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,926
BenQ nije renomirano ime na tržištu laptopa. Kako možeš očekivati da će laptop s X1600 koštati 5.500kn? Nešto ne štima. Tako jeftino možeš ponuditi jedino ako komponente nisu baš nešto naročito po pogledu kvalitete. Naravno da nijedan nema od navedenih nema X1600 jer ju za tu cijenu ni ne možeš dobiti. Laptopi s X1600 koštaju 8.000+ kuna.
Pazi, možda se ja varam i možda je BenQ strava dobar. Ja ga kupio ne bi. A ti ako hoćeš, izvoli. Lova je tvoja. Ja ću radije platiti malo više i kupiti nešto za što znam da je kvalitetno i da ću imati dobru podršku u slučaju problema. U mojih 30+ godina, takva se filozofija kupovanja pokazala dobrom i zato ću je i dalje primjenjivati.

EDIT: Iskreno bih ti savjetovao da prije kupnje pročitaš sticky od vranoga1 te posebnu pažnju obratiš na poglavlja 'III. Ostali proizvođači' i poglavlje vezano za procesor i grafičku karticu. Ipak je on jedan od najupućenijih u tu materiju. btw, neki forumaši su kupili Acere s X1600 i bili poprilično razočarani performansama iste, dok je u drugim modelima istog proizvođača, ta ista kartica rasturala. Dakle, X1600 nije uvijek jednaka X1600.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 30.01.2007. u 19:33.
coconut je offline   Reply With Quote