Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 24.10.2003., 21:11   #441
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Re: kajeeeee..???smo mamurni???

Citiraj:
Originally posted by mitzek
gle,ja da kenjam ,zametal bi te celoga....zato se ne sekiraj dok si čist i mirisan.....a i nisi baš neki...ovo su ipak ŽDERONJE!!!!!!!
ZNAĆI JA TEBI ,TI MENI....
AK SI NOS OBESIL.....BU TE PROŠLO.....daj se opusti malo,ni šivenka ti nebi ušla .......ak si mi ovo zameril...jako mi je žao.......
mislil sam da znaš i primit zajebanciju isto kak ju i djeliš!!!!!
a ljudi griješe dok su živi!!!pa-pa ...valjda se buš odljutil dok se vrnem z OTOKA!!!!
joj rekel sam da ne kenjaš
znaš da me je nemoguće naljutiti i da mi se nemreš sam tak zameriti. totalno si me krivo skužil. dobro je kaj se podjebavamo... pa se kužimo, ne? ali glupo mi je kaj sad ono... horza ne zna organizirati, pa ovo pa ono... to nije bilo organizirano i totalno je bio ulet marac i ja, pa tu smo i nek dođe ko hoće. glupo je kaj sad kad je gotovo kenjaš a baš je bila zahljebancija. i nemoj ti meni da je birc za liliputance.... ima jedan doslovno za liliputance u kojem sam čak i ja ko guliver.
ajd majstore sretan put i vrati se z diplomom :clap: make us proud i ne zaboravi kameru i slične rekvizite... ipak nismo svi ovde internacionalci. (mitzek internationale baš dobro zvuči... još da mi te je videti našminkanog i u haljini... jooooj prizora)
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote