Citiraj:
Autor gorluk
Naravno, ako ćeš koristiti samo Windowse onda ti nema smisla uzimati Conroe. Ali onda ti nema smisla uzimati ni 2GB rama. RAID može biti ok stvar, no pitanje je da li ti treba (ne bi bilo pametno složiti samo RAID0, jer je malo risky ako ćeš sve podatke imati na takvom polju).
|
Zašto risky? Iskreno, nisam nikad radio nanekom kompu sa RAID poljem ali čujem da je ubrzanje osjetno.
Dakle, misliš da mi će mi giga biti dovoljna? Strah me je jer zahtjevi za memorijom strahovito brzo rastu, i kad god kupujem komp uvijek uzmem malo memorije
Citiraj:
Autor gorluk
Btw. ako ti brzina kompa, rad u zahtjevnijim aplikacijama i igre nisu važni mogao bi razmisliti i o nekom polovnom laptopu (ako ti mobilnost može koristiti).
|
Mobilnost mi zaista ne treba pa je nema smisla ni plaćati. A laptop što zbog brzine diska, što zbog ergonomije, a i cijene mi nije interesantan.