View Single Post
Staro 15.10.2003., 03:17   #26
Denis@Links
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 40
Evo da malo isčupam nas trgovce i osvjetlam nam obraz....ak se bu dalo.

Prvo sve Sapphire 9800 SE su 128 bitne i tu nebu niš od modanja i toga....

Drugo jedine 9800 SE koje se bez beda daju modati i 256 bitne su, a mi smo ih imali u dućanu su Club 3D i te su pomodane davale 16-17k 3D marka i nije bilo nikakvog problema sa artefaktima i inim..... Njih nemremo nabavit već mjesec dana.

Treće kaj se tiće tih jeftinih kartica 9800Pro AIW (govorim samo za te) to ne postoji. Kako znam? Pa i mi smo ih rezervirali. Trebale su koštati u dućanu daleko manje nego trenutno obične 9800Pro. čitaj oko 2k kuna)To je razlog zašto su tako brzo nestale tamo gdje su bile u cjenicima. E sad, postoji jedino dio nesretnika koji ih je dobavio, a radi se o 9800SE AIW te sad razrađuju plan povratka prodavaču.

P.S. Razmišljao sam da li da Vam ovo pod 3. postam jer bute opet skočili da muljam nekaj i štitim trgovce Uglavnom tu Vam je onda Ozren ko mjera njemu sam reko da pričeka za grafičku jel ću imati nekaj po dobroj cijeni Eh sad ostao je bez nje i sad može samo prst turit u AGP. Kad nekaj nabavi bude se javio.

Eto nekoliko činjenica u ostale subjektivne stvari oko odabira kartica se neću petljat jer ipak sam ja trgovac i tu sam da Vas oderem jel?
Denis@Links je offline   Reply With Quote