View Single Post
Staro 07.10.2003., 13:29   #19
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,987
Re: jope ja

Citiraj:
Originally posted by b0r1s
Bakar - nasao sam ovdje negdje u nekom postu da je frend od burazovog kompica iz osnovne skole poznavao nekog tipa ciji susjed je kupio bakar na Jankomiru. E, pa to vise nije tamo, preselili su. Sada su u bivsoj cementari u podsusedu. Strojopromet. Kila bakra 24.nesto kuna. Poslije nadoh i u Ilici 247, "Valmetal". Shupetina, al imaju. Preporucam odlazak u strojopromet. Jebeno postapokalipticno okruzenje. Vrijedilo bi tamo otic samo na piknik

Oba imaju vaki-nakih profila, oblika, plocica kaj god.

Kolega Boris ja isao u Ilicu 247 i gle kaj sam nasao.

Prvo 247 nigdje ne postoji kak stvari stoje (bar ga ja nisam nasao, dosao do broja 245 i nista), ni ublizini tog broja ne postoji nigdje neka tvornica ili sl. di bi covjek uopce mogao kupiti bakar.
A drugo kad ekipu pitam za Valmetal bleje ko tele u šarena vrata.

Pretpostavljam da si se zabunio u vezi broja ili je ta lokacija duboko u sumarku skrivena od ljudskih pogleda.

Daj reci jesam li nesto previdio ili mi se samo cini.

Mislim vec budem poludio od trazenja tog bakra!!

A da idem u Strojopromet mi je ipak malo pretesko, auta nemam a sa vlakom mi se svakako ne da ici. Jos mi jedino ostaje Koncar- metali ali kakve sam srece opet budu rekli da nemaju.

i jos jedna stvar kaj svi neku kitu daju nazive metali ovo metali ono kad u ponudi imaju nis tj. jed metal i sl. kaj se onda ne zovu METAL!!!
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote