View Single Post
Staro 10.12.2006., 14:59   #71
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
Citiraj:
Autor Lesa Pregled postova
@Mat: ja stvarno neznam što te više drži uz ovaj forum? Toliko negativnu osobu nikad nisam sreo u životu. Nabroj svoja volontiranja u ovakvim ili bilo kakvim projektima pa da vidimo sa koje pozicije drugima spočitavaš želju da se PCE postavi na neku zdraviju financijsku konstrukciju.
to sto volim i zelim uciti o racunalima. toliko jednostavno.
i nisam negativna osoba. sasvim drugacije. da sam arogantan - jesam. zasto? zato sto ne podnosim kretenurluk, preseravanje ni nista drugo sto ima veze sa takvim ili slicnim jadnim i losim ljudskim osobinama. ne mogu si pomoci pokusati odgojiti nekoga kad vidim vec nije onaj tko je trebao. (ne kazem dakako da to ide tebe).

sto se tice volontiranja. jednom sam poceo pisati tutorial. bio je namjenjen ljudima koji koriste mis da otvore "Star Menu", pisu "www" u browser i slicne stvari. ako se sjecas, nazvao sam to "Kako si olaksati zivot". no to je dakako bilo popljuvano i odbaceno tako da sam izgubio volju. vise puta sam predlozio nekim ljudima da napravimo zajedno tutorial o ovome ili onome. nisu htjeli. tutorial o software-u za Media Centar je skoro pa napisan do kraja. recenzirano je 6 ili 7 (po meni) najboljih programa. kad bude gotovo, staviti cu. traje tako dugo jer - nemam vremena.
mat je offline   Reply With Quote