Tema: strajk
View Single Post
Staro 23.11.2006., 23:26   #67
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
@Fleks

Ti ovako malo djeluješ kao prirodno inteligentnija persona kojoj nije trebalo puno ubacivat u glavu, štoviše čak vjerujem da si bio "ispred" nekih svojih profesora pa ti je malo teže shvatit težinu njihovog posla no Fleks je jedan a ostalo ih je još 29 u razredu....
Nisam ja nista ''pametniji'' nego ostali. Samo sam malo suptilniji

Sorry, nemoj me krivo shvatiti. Sad ce neko reci ljubomoran si na zetovce, ali drkađija u tramvaju koj nema ni osnovnu valjda ima plaču od 9 tisuča kuna?!?

hebote led jer ljudi znaju koji je trud zavrisiti postenu srednju, fakultet, magisterij, doktorat ili sto vec? Heben trud.

Nista nazalost kod nas nije dobro organizirano tako ni raspodjela plača.

Mislim ono policajac radi za istu plaču ko i čistačica u king crossu.

Tramvajac ima vecu plaču od ginekologa.

Profesionalni vojnik ima manju plaču od kamiondjije.

Učitelji strajkaju jer misle da im je teško....

Medicinari nemogu, siroti, strajkat jer su pod hipokratovom....

Vani kad mladi covjek friski sa faxa ima plaču od 1000€ cijela drzava ne funkcionira sljedecih 7 dana i autolimarima cvate posao.

Nemojte me sad krivo shvatit da ja nekoga tu omalovažavam, ali jednostavno NIJE uredu da covjek koji je prof. HR jezika ima istu plaču ko i djelatnik čistoče. To nije u redu. Takvo stanje države potiče samo i samo DISFUNKCIONALNOST i NERED.

Da ne pričamo o tome da u saboru imamo ljude sa 4 godine osnovne škole....

A danas kad sam vidio božičnice za penziće koji su vrlo vjerojatno šljakali veci dio svog zivota sam zapljuvo tepih sa čokolinom....

Istina Bog vecina tih penzica je otisla u penziju sa 40 godina, ali ajde opet nije u redu


Sad ce neko reci ajmo onda napravit revoluciju i sve cemo rijesit. Ocemo quratz. Poglete sloveniju... Nisu imali rata doduse, ali opet nije im puno bolje nego nama. Usli u EU, plače pale, cijene hopa gore. Ljudi su toga svijesni, al kolko vidim ne strajkaju bas stalno. Znaju da imaju kolko tolko sigurnosti u zivotu i da nece biti kruha gladni. Stvari im mogu samo nabolje. Uostalom cijenjeni bivsi direktor mercatora je ipak poduzetnik koj ce ja vjerujem napravit od slovenije u sljedecem desetljecu austriju.

Promjene traju, nista nije preko noci. Preko noci se bogate tajkuni i mafijaši, a ne drzave i posteni ljudi u njoj.

Strpljen spašen, od naseg politiziranja i pricanja o ekonomski uvjetima u zemlji nemamo apsolutno nista. Zna se kakvo je s(r)tanje u drzavi i samo mozemo cekati....
Fleks je offline