View Single Post
Staro 03.11.2006., 01:17   #5
yeti
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 212
Citiraj:
Autor Jablan Pregled postova
Nemaš nikakvog razloga za brigu, FF oznaka na diplayu od matične je normalno da pokazuje kada podigne Win do kraja.
Što se tiče takozvane sirene: lol2 : iz kučišta ona nije povezana sa alarmom za temperaturu. Ona se oglasi svaki puta kada zbrejkaš wine i onda prisilno restartiraš komp. Onda moraš par sekundi držati gumb za gašenje i opet pokrenuti komp, i tada se takozvana sirena više ne čuje. Tako je kod mene od kada imam tu ploču, i to joj je sa moje strane uz vent na chipsetu jedina mana. Ja sam izbacio original kuler i vent sa Chipseta i stavio plavog Zalamana: goood :
A što se tiče popularnog blue screena, problem ti je najvjerojatnije u driverima od grafe. Obriši display drivere, i safe modu sa Driver Cleanerom počisti, pa lijepo ispočetka stavi drivere za grafu.
Uglavnom nemaš brige, nisu to nikakvi predznaci nekog većeg kvara.
Može bit ovo što kažeš za sirenu da se oglasi kad zbrejkam windowse i restartam, al meni se ona prestane čuti čim još jednom na kučištu pritisnem restart (bez držanja par sekundi).
Ok, drago mi je ako blue screen "popularan", a trenutno imam drivere 91.31. Sad sam imao problema s windowsima pa sam morao formatirat C particiju tak da sam ih instalirao na "čisto" i u ovih par dana nije bilo blue screena, al bilo je jedno brejkanje - sa sirenom
yeti je offline   Reply With Quote