View Single Post
Staro 12.08.2006., 17:36   #21
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 718
Citiraj:
Autor MDT
Hmm, a što to nudi FREE konkurencija? Linux? Koliko se god open source pokret trudio da napravi user-friendly distru, vecina ljudi ipak vise voli Next->Next->Finish nego se za***************avat sa driverima i konzolom za rijesit neki problem... Takodjer tu je veliki nedostatak profesionalnih aplikacija, podrske za igre, drivera... MacOS X? Rezerviran uglavnom za novinske redakcije i entuzijaste... Po meni ce XP rulat jos bar 3 godine, dok cijena 2 GB memorije ne padne na razinu danasnjih 512 MB... dotle ce izac vjerojatno i Vista SP2 (s ukljucenim WinFS-om) pa cu tek onda u potpunosti preci, dotad cu je koristit kao dual-boot sa defaultnim XP-om i Ubuntuom na drugom hardu...

Neznam koju si zadnju distru vidio, ali, za primjer SuSe 11 ima "Next->Next->Finish", a i ako netko zeli alternativu, onda ce se potruditi naci nacin da instalira drivere (iako ih je dosta dobrih vec out-of-box) i rijesiti problem.
Ali, to nije tema, uglavnom, na Vistu necu preci tako skoro, jer imam samo 512 MB rama, tako da to nece biti opcija dok nebudem imao kantu sa bar 2 GB rama...
__________________

Mr. M je offline   Reply With Quote