View Single Post
Staro 08.08.2006., 18:50   #83
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka
Postovi: 3,593
Citiraj:
Autor vga killer
Mislim da budem to nabavio, a i imam volan.

@NoBody - mislim da grafika bas i nije presudna kod rallya nego realnost i igrivost
Ako je baš tako onda sigurno nećeš promašiti sa RBR-om, igra je realnija i mnogo igrivija od Colina, jedni što u početku zna frustrirati jer nedozvoljava gas do daske čak ni po pravcu a kamoli kroz krivine (što je u Colinu bilo moguće bez po muke uraditi).
A što se tiče grafike nebi trebao imati nekih posebnih problema ni sa Ti4600 (za igranje MORAS imati grafu sa pixel shader podrskom, ali to tebi nije problem jer imas Titaniumku).
Što se tiče XP Rally igra je više arkadna i ne puca previše na realnost (nešto na fazon V-Rally-ja sa PlayStation 1 ako si igrao).

JOŠ JEDNOM POGLEDAJ NA GAMESPOT-U MINIMUM KONFIGURACIJU (da nebi ja poslije bio kriv što si "bacio" pare za nešto što ne mozes pokrenuti).

BTW Ovo napisano velikim slovima nije deranje i galama nego samo da se dobro istakne.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote