Tema: Via Kt600
View Single Post
Staro 25.06.2003., 15:34   #40
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Citiraj:
Originally posted by msvrtan
pa ja ti govorim o svom iskustvu..frend ima asusa na kt133 i ploca radi ok ali nije stabilna...i ima problema s onboard promise kontrolerom...a VIA IDE kontroler je jos komatozniji...

moj kt133a je bila abitica..i ta ploca je bila ok...nije bila prestabilna ali jednom dvaput mjesecno sam i prebolio...

kt333 sam imao abit kx7-333..vec sam ti rekao..ide kontroler koji ni vodu ne drzi nakon 3 mjeseca koristenja...sad mi reci da su krivi win2k i ides na ignore listu...jer kak svim drugima radi sve ok a meni na toj ne...stabilna je koliko toliko bila...srusi se tu i tamo ali ne nesto da pamtim...

a kt400 sam rekao na temelju toga kaj frend nema problema(ga-7vax)..a i via crusejderi na ovom forumu tvrde isto...(meni je 400 i 400a isto...tak da te samo upozorim...)


zalosno je sto mi je prva abitica bila puno bolja od ove druge...PUNO BOLJA...

ja cu nazalost odbaciti taj atijev chipset...htjeli ne htjeli amd proc nebu mogu u njega...
Meni je na KT133/bez A/ 98SE delao sranja povremeno,a XP stalno...
Na novom hardware-u 98SE dela sranja jakooo rjetko,XP uopće ne...

Da se čovjek zamisli...

SVE ploče imaju sve više i više problema sa kompatibilnošću,na sreću ja sa ovom DFI nemam problema ali takve stvari su postale već simptomatične...

Spomenuo si GA modele/a i oni su imali problema sa prvom revizijom-i to ni više ni manje nego sa NVidia grafičkim/...pa najčešći prigovor na te ploče je da nisu za nabrijavanje...i to je sve...

Kaj se tiče 200+ FSB-a minimum je dobra ploča,kvalitetno napajanje,i memorija...

E zato se ja još držim toga da je bolje da je ploča solidna,napajanje isto,mem. nekakva srednja klasa i BOLJA grafulja.

Mislim-ak hoćeš nabrijavat-znaš koje komponente moraš nabaviti...
Ja ipak više volim stabilniju ploču i jaču grafulju...
Čisto kaj se tiče uloženo-dobiveno.
Jelc je offline   Reply With Quote