View Single Post
Staro 21.06.2006., 07:59   #26
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,388
Ionizator zraka stvara negativne ione te neutralizira negativne utjecaje magnetskog i električnog zračenja koje nastaje upotrebom različitih elektrienih uređaja (TV, kompjutori, el. instalacije, mobiteli...) te zbog upotrebe umjetnih sintetiziranih materijala u prostoru u kojem boravimo.Ionizator istovremeno pročišćava zrak i aktivira kisik, te na taj način poboljšava kvalitetu zraka i čini boravak u takvom prostoru ugodnijim.Dokazano je da ionizator zraka umanjuje negativnu energiju nastalu kao posljedica stresa te čini prostor ugodnijim za život bilo da se radi o poslovnom ili stambenom prostoru.



IONIZATOR

Veliku količinu (-) iona nalazimo u prirodnom okolišu, odnosno u blizini vodopada, u šumama i parkovima i to u količini 8.500 - 12.500 (-) iona po cm3.
Mjerenjima je utvrđeno da se u gradu u prosječnom stambenom prostoru nalazi tek 100 (-) iona po cm3, a u prosječnom poslovnom prostoru još manje odnosno samo 25 – 70 (-) iona po cm3.
Ionizator zraka u HAIER klima uređajima proizvodi do 20.000 (-) iona po cm3.

Čestice prašine, bakterije, pelud, dim, virusi i ostali toksini te neugodni mirisi koji se nalaze u zraku su (+) naboja. Negativni ioni vežu na sebe pozitivno nabijene čestice koje nakon toga padaju na tlo gdje se lako mogu odstraniti.

Sa ionizatorom postižete svježi, čisti zrak nalik netaknutoj prirodi. Pritiskom na tipku "Health" stvaraju se (-) ioni koji uklanjaju nečistoće i neugodne mirise u prostoriji.
Buger je offline