View Single Post
Staro 12.06.2006., 17:09   #8434
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,739
Ajde mir ljudi dok se Zule ne pojavi i ne presudi o svemu. Biti će kako on kaže i gotovo. Ja sam spreman, a i svi ostali bi trebali biti, poštovati odluku. Najbolje je da o svemu odlučuje jedan čovjek.

Iskreno me zabole kakvi su vaši stavovi o tome. Kako se kaže 100 ljudi, 100 čudi. Tako bi i svako od nas imao neke svoje ideje o igranju. Gdje bi stigli ako bi bilo svima udovoljeno?

Što to Virus dobro kaže? Što bi se dogodilo s igračem koji ne dođe na war na koji je obavezan doći? Ostao bi u NOB-u. Ne bi reko. To potvrđuje i lista izbačenih iz NOB-a koja je bila na staroj stranici. A negdje i piše na sadašnjoj.

Gabre ja se ne iživljavam na ljudima. Nemam niti volje za to. S druge strane se drugi vole iživljavati na meni sa svojim kompleksima. Baš zato su tu pravila koja se imaju poštivati. Takva su kakva su. Niti zakoni u nijednoj državi na svijetu nisu savršeni ali se provode. Je li tako? Tako je i ovdje.

I opet ja odgovorio na debatu koja me nimalo ne znaima. U ovom trenutku me jedino zanima utakmica SAD-Češka.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote