View Single Post
Staro 18.05.2006., 15:15   #12
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,458
Nisam ni isao za tim da ti je ovo 3 post. Dobrodosla na forum.

Citiraj:
Autor crazy & evil
i da, imam još dva mala pitanjca!
1. da li da obavezno kupim hard sa NCQ ili to nije toliko bitno?
Imho nije toliko bitno ali razlika u cijeni nje prevelika pa zasto onda ne uzeti sa ncq... E da i pazi da bude SATA2 (SATA300)

Citiraj:
Autor crazy & evil
2. da li svaka novija memorija ima one uccc čipove (iskreno nemam pojma što je to) al par ljudi mi je reklo da su bolje s tim i da takve kupim, pa me zanima! jer danas sam zvala i u jednoj trgovini kad sam pitala jel ta i ta memorija ima uccc čipove lik me pitao a kaj vam je to? hm...ne znam tko je onda glumpaviji on ili ja!
To nek te jos manje zabrinjava. Uzmi taj corsair ili jos bolje Samsung/Super talent 1GB i svi sretni...

Citiraj:
Autor crazy & evil
i još nešto, ako će mi 7600 omogućiti savršeno igranje novih heroja, onda mi 7900 ne mi treba! (ah, baš sam skromna)
Nazalost sa danasnjom optimiziranoscu pojedinih naslova covjeku se cini da ni dvije X1900XTX nebi bile dovoljne.
Ja na tvom mjestu ne bi dvojio izmedu te dvije kartice. Odlucio bi izmedu:
-X1800GTO oko 1800Kn
-X1900GT oko 2400Kn
-7900GT oko 2600Kn
-X1800XT 512Mb oko 2800Kn

Sa X1800GTO imas jako dobre perfomanse, dok tri potonje nude u bas svim naslovima stavljanje postavki na max, AA, AF i HDR... Izbor je na tebi... Ja volim dugorocno planirati, pa umjesto da svake tri godine posegnem u high end za 2500-3000Kn, svake dvije (ili svake) kupim nesto iz mainstreama 1200-1800Kn.
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote