Citiraj:
Autor AC Thunder
Svakako 7900GT je brza.
Mozda da BlacMack obrazlozi pro i contra?
|
Ma nemam kaj objašnjavat....to su samo različiti kutevi gledanja...ja igram an kompletnu konfiguraciju koja je ujednačena i koja ničim ne odskače (osim RAM-om ako je Ballistix)
dok kolega tomek gleda na max jaku grafu a zapostavlja HDD i RAM
IMHO kupovat RAM ''na rate'' danas nije dobro jer se čipovi mjenjaju iz dana u dan pa ti onda kasnije nitko ne garantira da će drugi keks radit skladno s prvim, također Hitachi je brži i ipak nov disk! no može ostaviti i svoj stari za spremanje igrica, mp3ca itd ali sistem nek bude na novom disku!
Zakaj KN8 samo ali samo zato kaj je pasivna pa ako ste gledali kaj sam sve pikal vidit ćete da će komp biti izrazito tih.
No OK!
kak vam se ovo sviđa?
MBO: ASRock 939Dual SATA2 450kn
CPU: A64 3000+ 1000kn
Cooler: Freezer64Pro 140kn
Cooler za VGA: Zalman VF700AlCu 160kn
RAM: TwinMOS 2x512MB kit 600kn
HDD: Seagate 80GB SATA2 (za sistem i prog filese) 415kn + stari HDD za ostalo
VGA: ASUS 7900GT 2635kn
DVD-RW: Benq 1650 340kn
PSU: Chieftec Delta 350W 280kn
total: 6020kn + kučište
uzme u Bing-u i to bu bilo još oko 5% niža cifra jer ovo je sve iz Linksa!
aha! giga RAM-a u DC-u, dobra ploča koja ima pasivno hlađenje čipseta koji je BTW i hladan a ne ko NF4 pećnica, VF700 koji dobro hladi tu grafu koja se ne grije jako, Freezer....u glavnom tiho, hladno i nadasve brzo! A da se i klokat
