Tema: Ozivljavanje
View Single Post
Staro 09.04.2003., 19:13   #28
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,949
Citiraj:
Originally posted by msvrtan
evo ti jedna spoznaja sa kt400...sporiji je od kt333...ne fura ddr400...

a to sto pise po forumima nf2 problemi je zato sto ljudi koji kupuju nemaju blage veze...a djelomicno u tome sto misle da nema hardwerskih pogresaka na plocama..naime ja znam gro ljudi koji je kupilo ploce sa via chipsetom i odnjelo ih na servis...i nisu nikom pisali po forumima o tome...dok svi s nf2 pisu na veliko i siroko..trenunto je nf2 pod velikim povecalom i sve je to zato...pogledaj koliko je ljudi slalo natrag via ploce...a koliko nf2??? i naravno da i nf2 imaju hw problema u obliku greske u proizvodnji ali ti meni reci onoga koji to nema...


meni nije velika razlika izmedju nf2 i kt333 osim sto spavam mirno...nista specijalno samo to...

ono sto ja vec dugo tvrdim..nemres gresku pokazati ali je tu..ko kad ti auto zeza kad predjes 120km/h .. neznas kaj je ali previse lupa...via je ok ali nije to to..
Potpuno se slažem s tobom. Kad sam kupovao komp htio sam bilo što samo ne VIA. U ono vrijeme je VIA bila crna rupa za kompove. Što god staviš na komp da radiš nestalo ili se smrzlo
Sve VIA serije su imale puno bugova, radilo je to ali uvjek je nešto falilo.
Nforce 1 je bio totalni užas. Ali pogledaj nforce 2. TEK druga serija ali je najbolja za AMD platformu danas ma što bilo tko rekao.
A TEK druga serija. A koliko ih je VIA izbacila? Ja ni ne znam toliko brojati
tor je offline   Reply With Quote