Tema: Ozivljavanje
View Single Post
Staro 09.04.2003., 17:38   #23
Trash
Premium
 
Trash's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 786
Citiraj:
Originally posted by msvrtan a najbolji primjer vam je da sam kupio staroj prije dvije godine za ljeto plocu za 450kn i proc za 350 kn (duron 700)..ploca je gigabyteica na amd 7xx chipsetu...i ta jebada se nije jos srusila...a bili su windowsi na 850mb disku,neka stara qdi graficka i sl...ono kaj u jednom tada novijem stroju nebi nasli nikad...sad je gf2mx i 60gb diska i to se jos nije srusilo...cak mi se nf2 srusio za razliku od toga ali da odmah skepticima vratim srusio se jer sam prckao prioritete i nes zaprcko...eh da nastavim..ona ploca od 450kn je bolje radila nego li dvije abitice na via-i svaka 1200kn...
Sreo sam i ja ECS maticne ploce koje su radile stabilno, pa ih ne bih nikom preporucio. Ne mozes govoriti o uspjesima i problemima na malom broju uzoraka. Ovdje se raspravlja o Via <=> nForce2 stabilnosti opcenito, i tu za sada Via ima veliku prednost koliko god ti hvalio svoj nForce2. Jednostavno za sada nForce2 ima djecjih problema za razliku od Via koja je reputaciju stabilnog chipseta vec odavno potvrdila.
__________________
Trash je offline   Reply With Quote