ovo govorim o G15)
I ja molim moderatore da zatvor/izbrišu ovo. A Dejanu porućujem da si kupi novi X-Box u linksu. Jer za qurčenje po kvartu bu i on vredu! -->
Citiraj:
Autor Sky
Ma shut up, jel vidiš da je čovjek Gamer. 
Da se mene pita, uzeo bi IBM Click tipkovnicu iz prave M serije, ne one polu-ćuki-muki-M, negdje iz 1994-5 godine. 
|
Ako je gamer nek si kupi dobrog miša (ovaj lođitek je fajn), jeftine zvučnike (ako mu baš trebaju za slušanje glazbe, gledanje filmova...), kvalitetan head set (Senheiser, Logitech...) i jeftinu tipkovnicu. Ako igra FPS onda je Wolfclaw dobar odabir kaj se tiče tipkovnica. (One G tipke sumnjam da budu mu ikad potrebne isto ko i LCD --> ovo govorim o G15)
I ja molim moderatore da zatvor/izbrišu ovo. A Dejanu porućujem da si kupi novi X-Box u linksu. Jer za qurčenje po kvartu bu i on vredu!
__________________
|