Kako mi je granica relativno blizu, često po namirnice idemo u Slo (Lidl,..) i Italiju.
Evo prošli tjedan, italija tuna Rio Mare 12x80g za 12€, kava Segafredo 1kg po 6€, pasta za zube neka bolja 1,2 do 1,6 svatko svoju kupuje

Zna se naći i za 2€ dvije paste,...
Sir ribanac ne najbolji, ali solidan 9€/kg - kod nas ne znam da sam uopće vidio za manje od 20€/kg.
Uglavnom tjesteninu, kavu, sir, paradajz, keksi, brašno (ne radi cijene nego radi izbora, talijani imaju jako dobrih kombinacija).
Ostale namirnice pokupimo u Slo na povratku

Neprehrana isto tako nekako.
Jedino izbjegavam preko sezone ići preko granice jer znaju biti gužve, pogotovo vikendom
