Tema: Dustborn
View Single Post
Staro 26.08.2024., 11:33   #21
devaa
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,391
Citiraj:
Autor stitrek Pregled postova
Slažem se opcenito navedenim, tj. kada to preraste u isforsiranu propagandu te rezultira kompletno nekvalitetnim uratkom, ali to je generaliziranje za ovu igru.
U Dustborn svi ti elementi su u drugom planu a glavni fokus je na prici i likovima koji su dobro odrađeni za ovakav tip igre.
Mislim kažem drago mi je da je takva publika napravila igru za takvu publiku,
samo je ovo očito pravi primjer da te moderne publike za koju oni toliko forsiraju woke očito nema tak puno...

Citiraj:
Autor gmax Pregled postova
I ja bi volio da te gluposti stanu, ali kad vidim da su među najaktivnijim promicateljima tih gluposti Blackrock i Vanguard. Bojim se da ćemo te gluposti u igrama i filmovima gledati još jako dugo. Nihov krajni cilj nije preodgojiti nas koji već imamo definirane stavove, već klince u vrtićima i školama. Koliko će biti uspješni u tome pokazati će budućnost.
A vidjeli smo i kak današnji roditelji reagiraju na to, dobar primjer Buzz,
ljudi su popizdili kad su vidjeli šta su napravili od tog legendarnog crtića...

p.s. otvorim SteamDB
Dustborn - 15 players
Black Myth - 1M i 100k

Jedna full woke, druga suportno...
People have "spoken".
devaa je offline   Reply With Quote