Citiraj:
Autor generic
E to, to, hvala. Nema sanse da im potpisem. Skroz sam u istoj situaciji. Dakle i dio s online prijavom i dio s obaveznim unosom IBAN-a. I vjerojatno cu isto tako proci da mi nesporni dio uplate, a onda me brinuo ostatak jer planiram u Porsche Jankomir i nema sanse da to bude dosta.
Sent from my PGT-N19 using Tapatalk
|
Idu app metodom. Ja sam zvao podršku za online prijavu, pa su rekli da im treba potvrda da se slažem. Nakon toga sam zvao ženu koja mi je offline odradila prijavu štete i rekla da ni slučajno ne šaljem i ne potpisujem ništa, samo ignore. I dalje je išlo procedurom kako sam napisao. Jedino što sam čekao skoro 2 mjeseca za far. Ali što se tiče uplata nakon dostavljenih papira, to je išlo bezbolno. Unutar 2-3 dana.
Meni su uplatili 1000 €, a ukupno je bilo 1778 €. Kasnije su doplatili razliku minus jedan račun za dopunsko osiguranje kojeg nisam platio na vrijeme

Kao što rekoh, pravac u ovlašteni s tim papirima i vidjet ćeš daljnji postupak. Ili će ti razdvojiti račune ili ćeš platiti sve, pa ti oni kasnije nadoknade razliku.
