View Single Post
Staro 22.05.2024., 01:24   #21
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Amdejac Pregled postova
Posvetio sam više pažnje frižideru.
Ja muku mucim vec 7mj. Pusio sam tak oko 35/40 komada na dan. Sada sam na 7-10, sve ovisi o raspolozenju ali na manje ne ide... jedino da se probam drogirat normabelima ili necim slicnim.

No koliko su mi objasnili a i imam jedno friskih 10-tak snimaka pluca koja su zbilja za sada OK, kod mene je bas taj frizider imao glavu ulogu za toliku masnocu u krvi te infarkt. Zena je radila u mesnoj industriji prije i to se zderalo pecenice, kobasice, sunke a zaljevalo sa cokoladama, 2l kave dnevno a svaka 3 zlice secera, dobro sam i izdrzao u tom tempu.... imo 102kg na 182cm visine.

Sad i da hocu nemam sta jest osim povrca, ribe i slicnih sranja, pobacali ukucani svu svinjetinu i slatko iz kuce, ako sam dobar i napravim hodnju 10km 2 puta tjedno, onda dobijem u nedelju neki suvonjavi komad teletine.

Ali ajd... bolje i tako nego nikako, bio u svatovima prije mjesec dana, ljudi zderu za mojim stolom a zena izvadila iz plate samo salatu i mrkvu neku kuhanu, pao na 88kg, hebiga.... svi se vesele a ja sa tugom gledam u janjetinu i pohane snicle.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote