View Single Post
Staro 25.04.2024., 09:33   #7183
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,643
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Za Fallout 4, se strpite do sutra, izlazi novi patch...nakon 7 godina. Serija učinila svoje.
Ja sam iša malo googlat što da igramo mi koji nikad nismo igrali nešto iz serijala i 4ka se najviše preporučuje, pa onda New Vegas.
Nemoj odma na zadnju ...
I da Fallout 1 i 2 su bile igre ...
Fallout 3 i 4 iz prvog lica su me odma odbile, dok mi frend nije rekao da i tamo ima VATS gdje možeš gađati "neprijatelja" u određeni dio tijela i vrijeme se uspori pa sam malo i to igrao ...

Prvo lice nekak nije za mene, ali sam taj Fallout izgurao ...

Citiraj:
Autor gmax Pregled postova
Ja sam odigrao Fallout 1 i 2 i meni osobno su to jedne od najboljih RPG igri koje sam igrao.
Trudio sam se iz petnih žila igrati Fallout 3, pa New Vegas ali jednostavno nije mi to bilo to. Počeo bi i nakon par dana prestao igrati. Fallout iz prvog lica nakon jedinice i dvojke mi jednostavno ne prolazi.
Da 1 i 2 su mi bile jbnica, kak sam gore napisao 3 i 4 sam nakon frendovog "savjeta" odigrao i prožvakao nekako ...
Ali nakon 1 i 2, 3 i 4 nije bilo u istom stilu, a očekivao sam trojku ko ozebli sunce ....

Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Meni se čini da bi mi mogao leći tactics, Firem Emblem sa Nintenda sam odigrao par nastavaka i meni je to odličan taktički RPG, pa ako bi taj Fallout bi sličan bi mi vj dobro legao.
Vidim da ga fanovi serijala baš i ne cijene.
Ja sam inače probao samo 3 kada je bio izašao i mislim da nisam ni izašao iz Vaulta, sjećam se samo ćaće Liama.
Tactics je slučaj za sebe, kak kolega veli misije ...

I njega sam odigrao, ali opet neka međuverzija između 2 i 3, uglavnom igrivo je, sad jedino ko je fan kakvog principa kokanja neprijatelja
Nbdy32 je offline   Reply With Quote