View Single Post
Staro 23.04.2024., 12:26   #1798
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,981
Kupnja bijele tehnike

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova

Po ovome ispada kamenac jer se tesko skida prstom, ali kako je to moguce. Mjesec dana peremo i masina je iznutra bila cista ko nova
https://www.electrolux.hr/support/su...iboru-za-jelo/

Provjerio sam sol, onaj spremnik je pun vode, ja ne znam treba li biti tako, ali bio je uredno zatvoren poklopac (?)

Masina je generalno cista i odrzavam je, cistim filter jednom tjedno koji i ne bude bogznasto prljav. Tek je mjesec dana u pogonu.

Kamenac. Ja sam potrošnju soli podesio na max. Nema kamenca Ne koristim sjajila, samo one eko tablete iz Muellera.

Kamenac ti neće odmah otići ako pojačaš sol. Ode postupno nakon nekoliko pranja.

Nemoj stavljati ocat da skineš kamenac jer bi ti moglo pojest mašinu.

Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
Ah, nisam skonto, hvala ti
Onda idem na Vervitu XXL defnitivno, to mi je i bio prvi izbor zbog 5 godina garancije na motor, ali pored Panasonica i Philipsa sam bio malo skeptičan s obzirom da nisam nikada čuo za Vervitu.
Gledao sam već na Vervita stranici i onaj Easy bi mi također odgovarao, ali vidim da daju na 12 rata samo, ja peglam Diners dokle ide (čitaj 36), pa sam odlučio uzeti ipak u Emezzeti XXL verziju.
Čini mi se ok sokovnik i za malo češće korištenje, iako ću si praviti svakodnevno samo čašu soka od celera, a možda ubacim još koji sokić ovako reda radi, novi sam u tim akcijama pa ću tek vidjeti kako funkcionira taj zdrav način prehrane i ispijanja sokova
“Vervita” je kineski JTC (OEM). Vitamix je bolji iako JTC nije uopće za baciti i dugo dura u profesionalnoj upotrebi. Imao sam oba (ne pitaj zašto)
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote