View Single Post
Staro 21.04.2024., 14:11   #7168
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,089
Meni je isto prije dio s vanzemaljicima bio lošiji dio igre, no u remasteru mi je cijela igra vrhunska, nijedan dio mi nije slabiji. Možda zato jer mi sve izgleda vizualno spektalurno, a vizualni dio je meni jako bitan.
Sada sam na dvojici remastera i meni je super, slabija od jedinice ali opet vrhunska na svoj način. AI neprijatelja je glup kao i kod jedinice, bilo bi bolje da su to bolje riješili, ali nema veze i ovako uživam u visokobudžetnom SF FPS-u. Kao što je Carmack rekao mogli su oni napraviti pametne neprijatelje u prvom Doom, ali puno je zabavnije napucavati se s hordom tupih neprijatelja.
Crysis 4 je najavljen.

The fourth mainline entry in the Crysis series, dubbed "Crysis 4," was announced in January 2022. Since then, information has been scarce, with the game being built using the studio's in-house CryENGINE 5, and Mattias Engstrom serving as game director.
Mattias Engstrom is a game designer at IO Interactive, known for his game director role for Hitman 3. Engstrom was previously a level designer for games including Assassin's Creed: Revelations, Far Cry 3 and Hitman 2.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote