View Single Post
Staro 19.04.2024., 10:40   #6
surfač
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2023
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 46
Citiraj:
Autor Night Pregled postova
To su ti ovi moderni Windowsi, ako se nisu pet minuta javili Microsoftu odmah se uspaniče i raspadnu
Nakon instalacije Windowsa im prvo ubijem svu moguću telemetriju.
Misliš da je do telemetrije? Na svim kompjuterima su uključena windows ažuriranja. Mali dio je na Windowsima 11, ostali su na desetki.

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
imate ukljucen backup na onedrive? Desktop, documents i pictures folder ide gore ako imate. Posto onedrive stalno synca gore dole, moguce da je zbog loseg neta stvarao probleme
One drive je uključen na ostalim ali na mom kompjuteru je odavno onemogućen u startupu.

Antivirus je Trend micro.

Do sada sam se susreo sa svakavim problemima i uvijek je bilo neko logično objašnjenje ali za ovo nemam nikakvu ideju što bi moglo biti. U početku je djelovalo kao hakerski napad.

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
jučer je A1 imao problema s netom, meni optika umrla, i još hrpa ljudi, tako da nemoj jučerašnji dan uzimat za ''ozbiljno''

Ali u najgoru ruku to bi trebalo izazvati "No internet connection problem" a ne gušenje na 5 kompjutera.



Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
neka ti prvi posao bude za zadaviš onoga koji je odlučio da će se kompjuteri spajat na mrežu preko wifija.

nakon toga povuci mrežu, kupi nas...

U firmi u sjedištu je sve spojeno žično i imamo NAS, samo ovdje gdje sam ja to je dio na drugoj fizičkoj lokaciji tako da je za sada tu samo wireless.

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 19.04.2024. u 11:06. Razlog: spojeni postovi
surfač je offline   Reply With Quote