Tema: Automobili
View Single Post
Staro 16.04.2024., 18:36   #72901
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Što je tako loše složen auto?
Super je složen, nema problema s izradom, dapače.
Ima tvorničkih problema koji se ne rješavaju.

Ima nas stotinjak u firmi, dakle pričam na uzorku od stotinjak auta...
Prvo odlazi desno LED prednje svjetlo (ne znam za halogene, imali smo sve LED). Meni je otišlo na 10k km, nekima prije, nekima kasnije. Mijenjaju se oba. Van garancije nije jeftino.

Nosač motora mi je puknuo dvaput. Nekima jednom, nekima i triput. Vozim ga kao da je moj, a ne službeni, tako da ne letim po ležećima i rupama kao manijak.

Dosta kolega je ostalo s kvarom mjenjača. Auto je samo odjednom javio transmission problem i nema mrdanja. Šlepa. Nisam imao tih problema srećom.

To je sve u samo 2 godine korištenja koliko su bili u najmu.

Auto je neudoban, skučen, ima premalo prostora za stražnje putnike s obzirom na vanjske dimenzije, premali gepek i preskupo održavanje (btw. 118 troši ulje ko Šeks gemište, 120 bi trebao biti 4 cilindra pa ne znam jel jednako žedan...ali u servisu kažu da je to normalno)

Komadi namještaja koje sam u komadu prevezao u Golfu 7 i 8...stanu u BMW jedino rastavljeni, i to jedva.

S pozitivne strane, iDrive i mjenjač su bez konkurencije na današnjim autima...a sad nakon skoro mjesec dana vožnje A3...mijenjao bih ga odmah za jedinicu.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote