View Single Post
Staro 13.04.2024., 16:25   #2781
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 178
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
znači preostaje jedna jedina mogućnost, rate'ati sellera, pustiti negativnu ocjenu i napisati da item nije nikada došao te da seller ne nudi nikakvo konkrento rješenje (jbg, nekad se to tako davno radilo na ebayu dok je još bio "in", prije nekoliko godina...)
Ja imam sličan problem sa Tentrustom. Naručio mobitel koji putuje iz francuske, trebao je doći za 5 dana prošlo je više od 2 tjedna još ga nema. Tracking i dalje pokazuje da je još uvijek u francuskoj (chronopost). Pitam sellera on veli strpi se špica je. Prošlo još tjedan dana, opet ništa. Kontaktirao chronopost oni nemaju pojma di je paket. Poslali mi mail da uputim prigovor pošiljatelju. Javim se sa tim mailom Tentrustu oni mi vele da nemaju ništa sa dostavom da se obratim Aliexu za refund. Isti dan sam naručio 3 maske za mobitel iz kine i one su došle prije 2 dana.
Tak da ne znam kaj da delam dal da još čekam ili kaj. Stisao sam negativan review selleru i nisam jedini. Većina ima isti problem ili item nije poslan ili ne dolazi. Score im se srušio u 2 tjedna za 7 posto. Ne znam jel to zbog rasrodaje prije Usrksa pa im je sad jam ili ne znam kaj se događa. Uglavnom ostao sam bez para, mobitela i promo popusta od 120€.
Tualatin je offline   Reply With Quote