View Single Post
Staro 07.04.2024., 14:41   #553
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Naravno, nikako ne zaboraviti legendarnu igraonu koju je vodio Žac sa svojim starim tamo na Trakošćanskoj preko puta crkve. Kao da sam jučer vidio onu njegovu pepeljaru sa vertikalno zapiknutim čikovima, pošto tako ne mora praznit svakih pola sata, kad igraš Ultimu online 22h na dan, to utječe na živce . Bio je lik dosta strog, nije bilo igrat ću 5 min više i neću platit, njegov stari je sakupljao pare dok je Žac spavao u nekakvom mini brlogu odma pored prostora, genijalno je to bilo, nasmijem se svaki put kad se sjetim. Kasnije su ga nekakvi likovi došli opljačkat sa pištoljima, nije im ništa dao iako su ga prebili, kakva legenda od lika
Bila je još jedna igraonica, mislim da se pojavila malo kasnije, bliže Kranjčevićevoj na suprotnoj strani ulice.

Tri puta tjedno sam išao na plivanje gore na Mladost, svaki put (pre)kasno došao doma jer smo nakon treninga ostali kroz prozor prvo jedne, pa druge gledati kako se drugi igraju jer su nam starci dali lovu samo za čokoladicu ili neki drugi komad šećera da se ne onesvijestimo na putu do doma

Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Trekkie, to su bila sasvim druga vremena. Tad nitko nije dizao frku oko jednog samara, vjerojatno zato i jesmo (relativno) normalni, za razliku od novijih generacija koje imaju pravo na sve i nitko im nista ne smije pa teroriziraju sve, od ucitelja do roditelja, no dobro to je sad tezi off topic
Amen!
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote