View Single Post
Staro 07.04.2024., 12:01   #10305
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 901
Citiraj:
Autor Tualatin Pregled postova
Da smeće totalno. Ne može me više nitko uvjerit u suprotno ni ti niti bilo koji samsunng fanatik, recenzent objektivni ili plaćeni. Previše sam ih imao što u A što u S seriji da mi netko drži predavanja o exynosu, svaki je kanta.

Svaka put ista priča ovaj je sad puno bolji bbla bla ... bolji od čega? Možda svog prethodnika od konkurenta nikad nije bio niti će biti. MTK ga šije a SD da ni ne spominjem.
Ne brini, potrudi se Samsung da i Snap ubije sa OneUI.
Isti nacin upotrebe u cca 8 mjeseci i bas se osjeti da baterija brze curi sa odmakom vremena. U pocetku laganom upotrebom bez problema i do 5 dana a sada jedva 2. Sada cim nesto radis na njemu vidis da % baterije brzo padaju a prije znatno sporije. U mirovanju prije ode 1-2% a sada preko noci 6%. Ako ga punis do 85% cim ga skines sa punjaca ode 1-2%. Prije ne.
Primjer od jucer, napunjen na 80% oko 17h i od tada ima cca 1h upotreba, sada je baterija na 60%. Display je na 60Hz.
Nema novih aplikacija, sve je isto od prvog dana, nakon svakog update-a napravim wipe na S23.
Prije njega imao S10 sa exy a sada se ovaj na Snap sve vise priblizava njemu sto se tice baterije. Jedino se ovaj sa Snap ne grije kao Exy
OneUi jos uvijek ima poneku losu i trzavu animaciju pa se sjetim iPh 5 koji je radio bolje od ovoga
Najbolji mi se pokazao a52s sto se tice baterije. Zena ga niti malo ne dadilja a baterija stabilna i nakon 2god.

Zadnje izmijenjeno od: robee. 07.04.2024. u 13:03.
robee je offline   Reply With Quote