View Single Post
Staro 05.04.2024., 08:59   #54
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,592
Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Fritz 6660 nemože ići na Optiku jer nema WAN port te taj modem router je samo za kabelski internet (COAX).

Ako ćeš koristiti samo Internet i IPTV traži bridge i dobiti ćeš svoje PPPoE podatke s kojima možeš kompletno izbaciti ISP opremu.
Za VoIP(telefon) podatke neznam kako ćeš doći do svojih login podataka a i A1 neželi dati korisnicima.Ako nećeš telefon koristiti možeš VoIP ignorirati.

Fritzove za IPTV i A1 VoIP ignoriraj jer po defaultu port za VoIP je postavljen na 5060 dok A1 koristi port 5091 a to nemožeš promjeniti.

Ako imaš pitanja slobodno mi pošalji poruku na private.
na Innbox U92 nemože dobiti bridge- poslovna politika a1 pretpostavljam zaključano i nededaju ga,čisto sumljam da u firmweru nepostoji ta mogučnost,ja bi mu savjetovao da napiše mail na pritužbe i spomene zakonsku odredbu o slobodi routera i da ima potrebu postaviti svog fritza,i vidjeti što će odgovoriti u slučaju negativnog odgovora kontaktirati HACOM,u tom postupku je važno imati pismeni trag -znaći mailom ne telefonski,a i na pritužbama rade ljudi sa puno većim ovlasima nego ovi na telefonu.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 05.04.2024. u 09:41.
skalar je offline   Reply With Quote