View Single Post
Staro 26.03.2024., 22:04   #1522
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 133
Jel netko koristi ovaj famozni FSR3 ?

Sjecam se prije par mjeseci sam instalirao cinimise FSR 2.1 ili tako nesto nekakav mod za ubacivanje frejmova. Bilo je OK, napravilo je od neigrive mi igre igrivu. Ali bilo je sidefekata kao oni nekakav shuttering i slicno.

Imam i5 4460, 16GB DDR3 18000, Radeon GX 6600 XT., Win 10, 2K 160HZ mon. !
Procesor mi je definitivno usko grlo (zbog njega mi je graficka 20% manje iskoristiva) Gledam barem nadogradit na i7 4790k (kosta oko 100$)
Neda mi se cijela ploca mjenjat. Nece bit nesto extra, al cinimise da bi mi taj proc. radio barem 20% bolje nego ovaj i5 4460, a jos kad se nadoda 20% vise da ce graficka davat, to mi se cini kao solidan upgrade za cca 100$ !

*ako sam nesto krivo ukapirao javljate

Inace probao sam na GOG Cyberpunk instalirat FSR3 (dlssg-to-fsr3 sa NEXUSMOD) ali nisam nikako uspio. Probavao sam sve zive nvngx.DLL fileove i slicno ubacivat u root GOG folder od igre (po upustvima) ali corak.
Uvjek mi je GRAYED OUT u meniu DLSS (ne mogu ga izabrati)

Sad na kraju sam nesto s*ebo pa nece niti igra da se pokrece. Udrio novi instalaciju na GOG .. opet nece ... "Cyberpunk has flatnlined" error popup pri pokretnaju !!??
Sad skidam kao preko GOG-a neki patch skupa s igrom nemama pojma pa da probam ponovo ...
PA ako se pokrene ... probat cu onaj Luke.mod sa discorda tutorial, jer ocito ovaj sa NEXUSMODS ne radi svima (na svim karticama)

Inace suzdrzavao sam se da igram "nategnuto" Cyberpunk, jer je igra zakon kad se ukljuci raytracing i malo podesi u settingsima. Bas ima nekakav ugodjaj... Pravilne sjene jako puno znace kod ugodjaja... (bar meni)
__________________

Zadnje izmijenjeno od: O_D_E_Z. 26.03.2024. u 22:11.
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote