View Single Post
Staro 26.03.2024., 12:31   #2806
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 622
Citiraj:
Autor Tirkiz Pregled postova
Nisi prolupao
Za HT 5CA na 4G-u sa B7 koji je na zasebnom eNB ID-u znam da radi

Primjer na mobu kod HŽ glavnog kolodvora, radi 5CA sa tornja na Pošti, upravo kombinacija koju si ti napisao 1+3+3+7+20, B7 koji je zasebno na svom eNB ID-u plus drugi eNB ID sa ostalim 4G bandovima kada nije spojen na N78:
https://i.ibb.co/cwQYH0T/tirkiz-HT-5-CA-mob.jpg

Jesi probao na MC7010 staviti samo 4G mrežu i dal radi 5CA?
Jel ti i prije radio 5CA na HT-u sa tim zasebnim B7 pa sada neće?
Stavio sam baš radi testa samo na 4G i nije uspio, a isto i prije sa MC801 mi nije htjelo. Radi npr. 1+3+3+20, ali B7 ako je zasebni nikako nisam mogao upogoniti u toj kombinaciji. I skriptu koristio od MioNono da podesim main ćeliju da bude B3 pa da ostale uglazbi u to i opet ništa.
Budem još ovih dana se igrao pa vidim jel možda do routera i njegovih mogućnosti mada mi MC801 nije brendiran, a ovaj drugi je Drei.At brendiran (i fali pola toga u meniju )
Mislim, nije da mi je od životne važnosti, ali ako bih dobio veće brzine zašto ne iskoristiti puni potencijal opreme

PS. Od vikenda sam na potezu oko Fažane-Pule pa ako netko od forumaša nema mogućnosti, a želio bi testirati MC801A ili MC7010 kak se ponaša na njihovoj lokaciji, nek mi se javi pa ponesem sa sobom. Voljan sam pomoći
the chosen one je offline   Reply With Quote